Çağrı Merkezi: 0 850 532 66 95

Hakkımızda

Hakkımızda

www.beyoglusirin.com

beyoglusirin.com, 1955 yılında şirketin üçüncü kuşak yönetimi tarafından 2017 yılında başlattığı ve Şirket geleceğinde temel yapı taşlarından biri olarak gördüğü en önemli projesidir. Şirket ilk kurulduğu yıllarda her ne kadar tekstil ve özellikle erkek gömlek alanında perakende satış yaparak faaliyetlerine başlamış olsa da, daha sonra erkek ayakkabı konusunda uzmanlaşmıştır.

Hem üretici, hem perakendeci kimliği ile milenyum başlangıcına kadar çizgisinden ödün vermeden üreticiden tüketiciye mantığı ile İstanbul’un en önemli noktalarında mağazacılık faaliyeti yürütmüştür. Değişen talep doğrultusunda üretim alanını genişletmiş ve iki binli yılların başından bu yana bayan ayakkabı ve bayan çanta konusunda üretici, toptancı ve perakendeci kimliği ile hep başı çeken firmalardan biri olmuştur.

2010 yılında ortaya koyduğu markası ile özellikle Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerinde bini aşkın mağazanın vitrininde hep en çok satan olarak yer almıştır. Ürettiği özgün kadın ayakkabı modelleri ve kadın çanta modelleri ile emsalsiz ayakkabı çanta kombinleri ortaya koymuştur. Şirket olarak en büyük iddiası özgünlüktür. Zamanla müşterilerinin talebi doğrultusunda, birinci sınıf ithal ürünler ile raflarını takviye etmiştir.

Profesyonel seçici ekibi sayesinde, doğru tedarikçiler ile birinci sınıf ürünler üstüne çalışmalar yapmış ve müşterilerinin kendilerini özel hissetmesini sağlamıştır, ticaretin devamlılığı ilkesini dolayısıyla müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Yine bu ilke doğrultusunda yeni markası beyoglusirin.com aracılığıyla kısa sürede online satışta bir “Mutlu Müşteriler Ordusu” yaratmayı hedeflemektedir.

İşinde en iyi olan güçlü bir ekip, yılların verdiği tecrübeyle üretilen koleksiyon ve özenle seçilmiş geniş ürün gamı ile 2018 Ocak ayında perde demiş ve online alışveriş sahnesine iddialı bir giriş yapmıştır.

Kendi bünyesinde ürettiği, Nilimor markalı ayakkabı ve çanta modelleri haricinde, elit tedarikçilerden temin edilen tasarım ayakkabı ve çantalar ile cüzdan, takı, bijuteri, atkı, bere, eldiven, panço ve şallar gibi aksesuarlar ve en popüler tekstil, giyim ürünlerinin bir arada ahenkle dans ettiği müthiş bir platform haline gelmiştir.