Çağrı Merkezi: 0 850 532 66 95

Değişim ve İade İşlemleri

Değişim yapmak istediğiniz ürünün kullanılmamış veya deforme olmamış olması gerekir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonraki 7 Gün içinde, MNG KARGO ile  değişim hakkınız bulunmaktadır. Değişim ücreti 20 TL dir 

Öncelikle değişim yapmak istediğiniz ürünleri 0531 885 80 25 Numaralı Whatsapp Destek hattımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

Destek hattımız, elinizdeki ürünü kargoya ücrestiz teslim edebilmeniz adına, sizinle bir kargo anlaşma numarası paylaşacaktır. Bu numarayı size en yakın Kargo şubesine bildirerek gönderim yapabilirsiniz.

Anlaşma numarası olmadan Firmamıza yapılan gönderiler kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürünü kargoya teslim ettiğiniz şubeden Kargo Takip Numarası almanızı rica ederiz.

Göndermiş olduğunuz ürün Firmamıza ulaştıktan hemen sonra değişim için istediğiniz ürün yine ücretsiz olarak size kargolanacaktır.

 

Değişim ücreti 20 tl dir 

Öncelikle 0531 885 80 25 numaralı Whatsapp hattımızdan ürünün üretim ve yeniden tedarik süreciyle ilgili bilgi almanızı rica ederiz.

Yeniden tedarik edilemeyecek bir ürün ise. Dilediğiniz her hangi bir model ile değişim yapabilir veya istediğiniz farklı zamanda kullanabilmek adına yapmış olduğunuz ödeme tutarıca hediye çeki talep edebilirsiniz.

Sipariş başına yalnızca 1 kez değişim yapılabilmektedir.

İkinci kez değişim talebiniz olması durumunda 2 yönlü kargo ücreti olarak 30 TL lik tutarı Firmamız hesabına havale/eft ile ödemeniz gerekmektedir. 

Kargo tutarını Kuryeye ürün tesliminde ödemek isterseniz, Kapıda Ödeme tutarı olarak +5 TL daha eklenecek olup Ödeyeceğiniz tutar toplamda 35 TL olacaktır.

Kargonuz size ulaştıktan sonraki 7 Gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır.

Bu süre içinde iade edeceğiniz ürünü 0531 885 80 25 Whatsapp Destek hattımızdan alacağınız Kargo anlaşma numarası ile Şubeye teslim etmeniz gerekmektedir. 

Kargo teslim süresi ve Kargo kaynaklı yaşanabilecek gecikmeler bu 7 günlük süreden hariç tutulur.

Anlaşma Numarası ile yapılmayan veya farklı kargo firması ile yapılan gönderilen firmamız tarafından kesinlikle teslim alınmayacaktır.

Hayır. İade sırasında kargoya herhangi bir ödeme yapmayacaksınız. Whatsapp Destek hattımızdan alacağınız Anlaşma Numarası ile gönderim yapmanız yeterli olacaktır.

Evet. İade işlemlerinde Ödemiş olduğunuz tutardan 35 TL kesinti yapılarak geri ödeme yapılır.

2022 Yılı Güncel Kargo Fiyatlarına göre iki yönlü (Gidiş-Dönüş) Kargo için Firmamız tarafında 35-40 TL arasında bir tutar ödenmektedir. Bu tutarın yalnızca 35 TL lik kısmı müşterilerimize yansıtılmaktadır. 

 

 

Yasa gereği İade ettiğiniz ürün firmamıza ulaştıktan sonraki 15 gün içinde İade ödemeniz, Ödemeyi yaptığınız şekilde iade edilecektir. 

Kapıda Ödeme veya Havale ile ödeme yaptıysanız, Paylaşacağınız IBAN / Hesap numarasına EFT Yapılır.

Kredi Kartı ile Ödeme yaptıysanız, Ödeme yaptığınız Karta Tutar iade edilir. 

 

Belirtilen 15 günlük süre geçmiş ve henüz iadeniz yapılamamış ise 0531 885 80 25 Numaralı Whatsapp Destek hattımıza durumu bildirmenizi rica ederiz. Bildirim yapıldıktan sonraki 24 saat için Mutlaka ödeme gerçekleşecektir. Anlayışınız için Teşekkür ederiz. 

 

Neden iadem 15 Günde Yapılıyor?

Siparişinizi teslim alırken yapmış olduğunuz ödemenin, ister kredi kartı ister Kapıda ödeme olsun, Firmamız hesabına geçmesi Güvenlik nedeniyle yaklaşık 10 günü bulmaktadır. Bu nedenle Yasada gerekli madde Satıcıya 15 Günlük bir iade süresi tanımıştır.